Honowanie z wykorzystaniem elastycznych szczotek Flex-Hone

szczotki flex-hone, szczotki flexhone, szczotki flex hone, szczotki do okrawania, okrawanie otworow, honowanie

Honowanie z wykorzystaniem elastycznych szczotek Flex-Hone

to technika do swobodnego stosowania na różnych obrabiarkach i z wykorzystaniem elektronarzędzi takich jak wiertarka, czy wkrętarka (np. przy serwisowaniu broni lufowej u rusznikarzy, regeneracji silników okrętowych lub spalinowych, regeneracja części motoryzacyjnych itp itd). Szczotki flex-hone produkcji amerykańskiej firmy BRM Brush Research Manufacturing to jedne z najlepszych jakościowo dostępnych na rynku szczotek przemysłowych. Do produkcji szczotek firma ta wykorzystuje najlepsze materiały i technologie, gwarantuje powtarzalną jakość obróbki. Jeżeli produkt nie spełnia powtarzalnej produktywności konieczne jest ustalenie jakie warunki uległy w czasie procesu. Tj. czy nie zwiększono prędkości obrotowej, czy nie stosuje się chłodziwa, itp.

Szczotki flex-hone mogą pracować na sucho, jednak konieczne jest wtedy zapewnienie szczotkom czasu lub warunków do ostudzenia. Wiadomo tarcie wytwarza ciepło, szczotki posiadają elastyczne włosie z tworzywa sztucznego. Brak chłodzenia powodować może odpadanie kulek z włosia, lub szybsze zużywanie ścierniwa.

Dystrybutor i firma wdrażająca:
S.T.M. Systemy i Technologie Mechaniczne Sp. z o.o.
ul. Dziewosłęby 14/1 ; 04-403 Warszawa POLAND

Zapraszamy także do interesujących serwisów na:

http://procestechnologiczny.com.pl
http://procestechnologiczny.com.pl/honowanie-powierzchni-i-krawedzi/


Warning: extract() expects parameter 1 to be array, string given in /public_html/stmechnew/wp-content/plugins/professional-linkedin-widget/professional-linkedin-widget.php on line 222