Głowica BR-G12A- właściwości

Głowica przepychająca BR-G12A – Właściwości

W systemie przepychania wgłębień wewnętrznych i dla profili zewnętrznych, głowica przepychająca BR-G12A przedstawia nowość w porównaniu do modeli tradycyjnych aktualnie obecnych na rynku światowym i może być używana jako jakakolwiek inna głowica przepychająca BR, na obrabiarkach tradycjnych oraz na CNC. Cecha główna głowicy przepychającej BR-G12A, to możliwość używania przepychaczy o jakiejkolwiek długości mieszczącej się między 25 i 60 mm. Oznacza to, że maksymalna głębokość obróbki (L rys.2) może osiągnąć maksymalnie 60 mm, podczas gdy głębokość użyteczna przepychania (L1 rys.2) może osiągnąć aż 20 mm. Operacja wymiany przepychacza, w celu otrzymania przepychania o różnych głębokościach odbywa się w prosty i szybki sposób: obracając śrubę regulacji i przy pomocy wskaźnika zerowego , w wyposażeniu głowicy przepychającej, reguluje się sama głowica przepychająca zgodnie z długością przepychacza. W ten sam sposób należy postępować w przypadku przepychania profili zewnętrznych.
W celu optymalnego wykorzystania głowicy przepychającej konieczne jest wspomnieć, że na równych warunkach materiał i przekrój przepychacza, wraz ze wzrostem długości przepychacza wzrasta “szczytowe obciążenie”. Z tego powodu konieczne jest zmniejszenie prędkości posuwu oraz liczby obrotów.

glowica rys2

BR-G12A glowica BR-G12A


Warning: extract() expects parameter 1 to be array, string given in /public_html/stmechnew/wp-content/plugins/professional-linkedin-widget/professional-linkedin-widget.php on line 222