Dla wgłębień wielokątnych

Przepychacze dla wgłębień wielokątnych

RZEPYCHACZ dla wgłębień wielokątnych jest narzędziem odpowiednio wyprofilowanym, z jednego boku zostaje zamontowana na trzpieniu głowica przepychająca BR a z drugiej przywraca profil wgłębienia do wykonainia.
Przepychacze tego rodzaju są wykonywane ze stali specjalnej HSS odpowiednio obrabiane żeby móc pracować także z trwałymi materiałami.
Przepychacze są wykonywane w seriach siedmiu dostępnych wielkości, oznaczone średnicą trzonka powiązanego z głowicą przepychającą: G5, G8, G12, G12A, G16, G16L, G25.
Poza produktami standardowymi przedstawionymi w Katalogu Produktów, firma BM jest w stanie wykonać figury szczególne, na podstawie specyfikacji Klienta.
Ważne
Przed wykonaniem przepychania konieczne jest zrealizowanie na odcinku, otworu wstępnego nieznacznie większego (od 0,1 do 0,3 mm.) w porównaniu do wycięcia i głębszego (od 1 do 5 mm) na otworach ślepych aby umożliwić wylot wiórów.
Dla procesu przepychania raczej ciężkiego zaleca się użycie odpowiedniego chłodziwa podczas obróbki.
Powłoki
Można wykonać nastepujące rodzaje powłok:
> TiCN
> TiN
> INOX-PLUS
> TiAlN

przepychacze dla wglebien przepychacze


Warning: extract() expects parameter 1 to be array, string given in /public_html/stmechnew/wp-content/plugins/professional-linkedin-widget/professional-linkedin-widget.php on line 222