SERIA 90

Cztery druty – podwójna spiralamikroszczotki seria 90
Z lub bez gwintowanego adaptera
Gwintowane przyłączki:
Szczotka od ½” do 3/4” à gwint zewnętrzny 1/8”
Szczotka o śred. 7/8” i powyżej à gwint zewnętrzny 1/4″
Dostarczane ze złączką gwintowaną, jeśli nie podano inaczej

seria 90 mikroszczotek

SERIA 92

Przyłączka gwintowana 8-32

seria 92mikroszczotki seria 92

SZCZOTKI Z SERII 85Sx(x drobne) – 85Sxx (xx drobne)

Szczotki o dużej gęstości wypełnienia z cienkich drucików ze stali nierdzewnej.
Miękkie, ale kompaktowe, idealne do oczyszczenia z resztek pozostałych po obróbce termicznej, cynkowaniu lub innych. Polerują powierzchnie i gwinty w materiałach z żelaza, stali i żeliwa, skrawają mocniej niż szczotki ze ściernego nylonu, ale jednocześnie delikatniej niż szczotki stalowe. Wystarczają na długo dzięki dużej gęstości drucików. Pozwalają osiągnąć doskonałe wyniki w przypadku lekkiego skrawania lub tam, gdzie wymagane jest średnie wykończenie powierzchniowe. Na życzenie istnieje możliwość dostarczenia innych średnic i rozmiarów, przekrojów drutu wypełniającego (mniej lub bardziej cienkie), innego rodzaju materiału użytego na drut.

85Sxx

SZCZOTKI Z SERII 85Sb

Charakterystyka zbliżona do szczotek 85SX, ale o mniejszej gęstości; przednia część zaprojektowana tak, aby dosięgnąć do samego dna otworu bezwylotowego. Możliwość dostawy innych średnic i/lub przekrojów drutu wypełniającego (mniej lub bardziej cienki).

85 Sb

 


Warning: extract() expects parameter 1 to be array, string given in /public_html/stmechnew/wp-content/plugins/professional-linkedin-widget/professional-linkedin-widget.php on line 222