Znakowanie BORRIES

BORRIES

Borries Marking-Systems produkuje maszyny i narzędzia do bezpośredniego, trwałego znakowania w oparciu o technologię wypierania materiału.  Systemy znakujące Borries są stosowane na całym świecie w przemyśle samochodowym oraz przez jego dostawców, w przemyśle lotniczym i kosmonautycznym, przez producentów maszyn, w przemyśle elektrycznym i hutnictwie oraz w technologii medycznej.

Firma Borries została założona w 1952 roku w Ludwigsburgu w Niemczech. Siedziba firmy znajduje sie aktualnie w Pliezhausen w Niemczech. Pomimo, że Borries jest jednym z największych, najbardziej innowacyjnych i wydajnych dostawców na rynku, nie wyrzekł się cenionych atrybutów średniej firmy: Transparentności i niezawodności, krótkich dróg komunikacji i pewności procesów.

Największe znaczenie dla nas ma jakość i obsługa. Bardzo dużą wagę Borries przywiązuje do współpracy opartej na zaufaniu i partnerstwie oraz rozwoju w wyniku ścisłej współpracy z klientami.

Wymagania prawne dotyczące odpowiedzialności za produkty oraz związane z nimi wymagania odnośnie zapewnienia jakości sprawiają, że wyraźne i trwałe znakowanie jest bardzo ważne.

czcionki typenhalter uchwyty czcionek Nummerierprägewerk-VNPW głowica numerująca
Czcionki Uchwyty Głowice
BM_25_Praegewerk_300-dpi stempelanbaueinheit-bm12pn stemplownica Maszyny stemplujące BM 21
Znakowniki ręczne BM Stemplownice do zabudowy  Stemplownice
stemplownica ph Rolkowe maszyny znakujące BM 76 EL akkumarker-bmh50
Stemplownice pneumatyczno- hydrauliczne Maszyny rolkowe Akkumarker
znakowarka warsztatowa _320
znakowarka przenosna_313V znakowarka przenosna_312V
Znakowarki warsztatowe Znakowarki przenośne Znakowarki przenośne/warsztatowe
urządznia do wbudowania _313A znakowanie tarcza 1 technologia laserowa1
Znakowarki do wbudowania Znakowanie tarczą Technologia laserowa
identyfikowalność2 maszyny do specjalnych zastosowań
Identyfikowalność Znakowarki do specjalnych zastosowań

Celem dobrania dla Państwa najlepszych rozwiązań prosimy o przekazanie nam jak najwięcej informacji o potrzebach znakowania. Potrzebujemy poznać rodzaj i twardość materiału, oczekiwaną głębokość i kształt znakowania, preferowania technika znakowania, przeznaczenie detalu, oczekiwaną wydajność znakowania, ilość zmian pracujących dla urządzenia warunki pracy dla urządzenia i inne ważne parametry procesu mogące wpływać na jakość znakowania lub urządzenia. Podając nam te informacje pozwalasz nam na możliwie najlepsze dopasowane rozwiązanie. Jeśli rozwiązanie wymaga zachowania poufności nie ma problemu możemy uzgodnić odpowiednie zachowanie poufności. Jeśli preferujesz jak najprostsze podejście do tematu bez zbędnych formalności, podaj nam możliwie wąski ale obszerny zakres procesu może prosty dla ciebie, jednak ważny dla nas. Nasze pytania mają na celu jak najlepsze i możliwie najtańsze rozwiązanie Twojego zadania najlepszymi i najekonomiczniejszymi rozwiązaniami.


Warning: extract() expects parameter 1 to be array, string given in /public_html/stmechnew/wp-content/plugins/professional-linkedin-widget/professional-linkedin-widget.php on line 222