Markery lakierowe LM

Marker lakierowy LM 40 i LM20

LM20 40

Marker lakierowy z układem zaworowym. Napełniony farbą na bazie lakieru, odporny na działanie wody i oleju, nie traci koloru na słońcu i nie ściera się. Odporny na temperaturę do 650°C. Z bardzo dobrze kryjącym tuszem, farba szybko schnie na gładkich i czystych powierzchniach. Idealny do pisania po stali, stali szlachetnej, aluminium, tworzywie sztucznym, szkle, ceramice.

Kolory: biały, żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, niebieski, brązowy, czarny,
Grubość linii pisma: 2 mm, 4 mm,
Rodzaj pakowania: jeden kolor, opakowanie 10 szt.*
*możliwość zakupu pojedynczych sztuk, celem wypróbowania.

MARKER LM 40-NS

LM40NSsolo

Dane:

Kolor: czarny, biały, czerwony, niebieski, żółty
Ilość w opakowaniu: 10 szt.
Grubość (mm): 4
Szczególną cechą GIMARK LM 40-NS jest to, że szczególnie dobrze nadaje się do wielu różnorodnych zastosowań. Możesz nim oznaczyć wszystkie rodzaje gładkich i czystych powierzchni, w szczególności ze stali nierdzewnej.
LM 40-NS idealnie nadaje się do wykorzystania w przemyśle motoryzacyjnym, w produkcji narzędzi, przy budowie maszyn, do oznakowania punktowego lub w przemyśle farb. Szczególne właściwości fizykochemiczne pozwalają nawet na jego zastosowanie w sektorze medycznym, np. w klinikach.
Ten uniwersalny, nowoczesny marker zachwyca farbą wolną od silikonu, odporną na olej i wodę. Podobnie jak wszystkie nasze markery, LM 40-NS jest wysokiej jakości naturalnym produktem, jak również jest wolny od chloru. Kopia certyfikatu jakości jest dostępna na życzenie.

Nowy GIMARK LM 40-NS:

 • wolne od chloru
  • Trwała końcówka
  • odporne na wysokie temperatury
  • dostępne certyfikaty bezpieczeństwa
  • Dostępne w kolorze: białym, czarnym, czerwonym, żółtym i niebieskim
  • Dostępne w praktycznych opakowaniach po 10 sztuk.

Warning: extract() expects parameter 1 to be array, string given in /public_html/stmechnew/wp-content/plugins/professional-linkedin-widget/professional-linkedin-widget.php on line 222