LOCK-ONE
rewolucyjny system blokowania
Zgodny z NAS3351

Zabezpiecza przed odkręceniem nakrętek lub śrub standardowych spowodowanych wibracjami. Kiedy LockOne jest dokręcony do nakrętki zabezpiecza ją przed odkręceniem. Montuje się go standardowymi kluczami, łatwo go zdemontować .

  • Łatwo go zdemontować

  • Wielkokrotnego użytku

  • Odporny na korozję

Zastępuje: zatyczki, linki hamujące, kleje, podwójne nakrętki, nakrętki samoblokujące, nakrętki koronowe, nakrętki lub podkładki zębate i inne typologie blokowanych połączeń gwintowanych. Idealne do szerokiej gamy aplikacji w sektorach przemysłowych, kolejnictwie, transporcie, konstrukcjach, lotnictwie, energetyce, itd.

advanex lock one czesci2
lock one advanex narzedzia2

PROJEKTOWANIE I MONTAŻ
Projektowanie zastosowania LockOne jest bardzo łatwe, wystarczy uwzględnić dodatkową długość trzech nitek gwintu śruby. Własna kompaktowa natura jest idealna do stosowania w przypadku restrykcyjnych projektów dotyczących wagi i remontów planowych. Tam gdzie stosuje się jakikolwiek element mocujący z funkcją blokowania narażoną na degradację tak jak elementy nylonowe zatopione w nakrętce, gdzie niezbędne jest wymienienie podczas prac remontowych, tam gdzie systemy mogą być używane jednorazowo lub gdzie charakterystyki blokowania degradują się w kolejnych użyciach. Z LockOne funkcja blokowania nie pogarsza się i może być ponownie stosowana. System LockOne jest szybki i łatwy w instalacji, nie wymaga żadnych dodatkowych elementów do stosowania, wystarczy klucz nasadowy standard podwójny sześciokąt z 12 punktami podparcia LockOne i nakrętka.

ŻYWOTNY
Elementy mocowania LockOne zostały sprawdzone testami na wibrację przyśpieszoną 30.000 cykli wg wymogów normy NAS3350 (National Aerospace Specification – testy wibracyjne o charakterze uderzeniowym). Po 180.000 cyklach montażu na których był stosowany LockOne połączenia nadal były zabezpieczone. LockOne może być łatwo aplikowany na elementach już używanych. LockOne może być stosowany wielokrotnie bez utraty właściwości przy każdym odkręceniu.

ZROBIONY DLA ŚRODOWISKA
LockOne został zaprojektowany dla trudnych środowisk, bez wykorzystywania niebezpiecznych powłok chemicznych, zrealizowany ze stali inox AISI 304 WPB, LockOne jest naturalnie odporny na korozję.

lock one wykres

WYMIARY

advanex lock one wymiary

PORÓWNANIE

lock one porownanie
lock one porownanie uzycia

RYNKI I ZASTOSOWANIE

LockOne stosuje się w szerokiej gamie aplikacji i posiada wysokie możliwości. Sektor kolejowy: nakładki na trawersy, złączki szyn (LockOne przechodzi badania
porównawcze w Instytucie Badań Kolei Japońskich – Railway Technical Research Institute)

  • Konstrukcje:
  • Energetyka: podpory paneli solarnych
  • Drogi: złącza mostow i galerii, instalacje okablowania światłowodów (LockOne został zautoryzowanyi zaakceptowany przez Japoński Instytut Badawczy NEXCO – Nippon Expressway Research Institute)

System LockOne jest akceptowany i stosowany przez wiele organizacji: Metro Tokyo, Toyoda, Koleje Japońskie.

KONTAKT
Skontaktuj się z nami

Możliwości jest bardzo wiele, a nasi technicy zawsze służą pomocą próbując stworzyć nowe konfiguracje na miarę Państwa potrzeb i problemów do rozwiązania.

KONTAKT