Czcionki marki Borries, wykonane z najlepszej jakości stali, przeznaczone są do znakowania różnego rodzaju produktów, które dzięki indywidualnym oznaczeniom umożliwiają łatwą i szybką identyfikację. Oferta producenta Borries to także dedykowane uchwyty dla czcionek zapewniające najwyższej klasy znakowanie, które spełnia wszelkie normy jakościowe. Znakowanie produktów to niezwykle ważny proces, który, dzięki nadaniu numerów seryjnych, pozwala określić rodzaj produktu, jego pochodzenie, numer partii oraz przeznaczenie. Jak zatem korzystać z narzędzi do znakowania marki Borries?

Czcionki stalowe do znakowania marki Borries – trwałe i skuteczne

To, co wyróżnia stalowe czcionki Borries, to ich solidne wykonanie. Dzięki wysokiej jakości stali czcionki umożliwiają znakowanie produktów wykonanych z różnego rodzaju tworzyw i metali. Styl czcionek Borries swoim wzorem przypomina typ Arial, który zapewnia doskonałą czytelność. Stosowanie stalowych czcionek Borries do znakowania pozwala wykorzystywać wszelkie możliwe wzory. W ten sposób, oprócz liter, w zestawie czcionek znaleźć można cyfry oraz znaki specjalne, takie jak: wykrzyknik, znak zapytania, kropka lub przecinek. W zależności od potrzeb, producent oraz dystrybutorzy umożliwiają zakup pojedynczych elementów, jak również kompleksowego zestawu czcionek.

Przemyślana konstrukcja oraz niklowane wykończenie sprawia, że czcionki stają się odporne na uszkodzenia mechaniczne, jak również pracę w skrajnych temperaturach. Jakie jest zatem praktyczne zastosowanie czcionek Borries? Czcionki do znakowania są wykorzystywane w większości branż przemysłowych. W praktyce znajdują zastosowanie podczas stemplowania oraz znakowania kontrolnego. Producent oferuje szereg wzorów czcionek znakujących w różnych rozmiarach, dzięki czemu zyskuje się pewność, że ich wielkość będzie dostosowana do właściwości danego detalu.

Narzędzia marki Borries doskonale współpracują z uchwytami oraz maszynami technologicznymi, jak również z ręcznymi stemplownicami. W przypadku konieczności stworzenia dedykowanych znaków służących do stemplowania producent oferuje możliwość zaprojektowania oraz tworzenia czcionek zgodnych z indywidualnymi wymaganiami użytkowników. 

Oferta czcionek to także szerokie pasmo stempli, które pozwalają nadać przedmiotom indywidualne oznaczenia. Stemple, dzięki swoim parametrom, pozwalają umieścić na danym produkcie logo firmy oraz powszechnie stosowane znaki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów producent czcionek znakujących i stempli Borries oferuje stworzenie narzędzi w oparciu o różne formy wykończeń. 

Uchwyty do znakowania Borries – gwarancja doskonałej obróbki

Standardowe uchwyty wykonane przez firmę Borries sprawdzają się przy współpracy ze stemplownicami, znakowarkami rolkowymi oraz ze znakowarkami pneumo-hydraulicznymi. Oprócz tego, w sprzedaży są dostępne uchwyty okrągłe THR, które pozwalają na znakowanie produktów o nieco większym zakrzywieniu lub półokrągłych płaszczyznach. Również w tym przypadku producent oferuje szeroki asortyment narzędzi, który pozwala dobrać uchwyt dopasowany do płaszczyzny i struktury poddanego do znakowania produktu. W zależności od potrzeb użytkownicy stemplownic znakujących mają do wyboru uchwyty 3 lub 4 wierszowe, które umożliwiają stworzenie unikalnego tekstu i oznaczenia.

Chcąc znakować przedmioty o niestandardowym kształcie i rozmiarze producent oferuje możliwość wyprodukowania dedykowanego uchwytu, który dopasuje się do wymiarów obrabianego detalu. Podobnie, jak w przypadku czcionek, uchwyty znajdują zastosowanie w branży produkcyjno-przemysłowej. Odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz obróbkę w wysokich temperaturach czcionki znakujące Borries oraz uchwyty do znakowania pozwalają zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Znakomita jakość oraz obróbka najwyższej klasy sprawia, że produkty do znakowania marki Borries od lat wykorzystywane są przy różnego rodzaju pracach przemysłowych.