Narzędzia marki Dankode to połączenie najwyższej klasy materiałów, które gwarantują precyzyjną i trwałą obróbkę mechaniczną. Dzięki swojej charakterystyce głowice do znakowania Dankode pozwalają obrabiać powierzchnię detali wykonanych z różnych materiałów w krótkim czasie. Współpracujące z centrami obróbczymi oraz maszynami CNC narzędzia sprawdzają się zarówno podczas precyzyjnych prac rzemieślniczych, jak również w przemyśle produkcyjnym na szerszą skalę. Jako oficjalny dystrybutor narzędzi Dankode S.T.M Systemy i Technologie Mechaniczne zapewnia kompleksowe rozwiązania, które pozwolą cieszyć się trwałą i skuteczną obróbką.

Głowice do znakowania Dankode – sprawdzone w działaniu

Głowice do znakowania Dankode sprawdzają się podczas znakowania powierzchni wykonanych z metalu, aluminium, żeliwa, jak również tworzyw sztucznych. Znakowanie to proces wymagający zachowania niezwykłej precyzji, która pozwoli cieszyć się poprawnie oznakowanym produktem. Głowice Dankode są w pełni kompatybilne z zautomatyzowanymi centrami obróbczymi a także maszynami CNC.

Sterowanie narzędziem odbywa się za pośrednictwem sterowania numerycznego, które zapewnia doskonały rezultat. Kompaktowe rozmiary głowic zapewniają ich szybką i skuteczną wymianę. Dzięki niskiej masie narzędzia jego sterowanie jest niezwykle intuicyjne – w ten sposób przy pomocy obrabiarek CNC głowice znakujące Dankode gwarantują powtarzalność wykonywanych prac.

O niezawodności urządzenia świadczy szereg zabezpieczeń – innowacyjny system amortyzacji głowicy sprawia, że jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne, jak również pracę w wysokich temperaturach. Dzięki przemyślanej konstrukcji głowica z powodzeniem chroni także narzędzie sterujące przed ewentualnym uszkodzeniem. Dzięki korzystaniu z narzędzi Dankode zyskuje się realną oszczędność czasu oraz kosztów. Wykorzystując centra obróbcze głowice Dankode zapewniają precyzyjne znakowanie bądź stemplowanie bez konieczności przenoszenia detalu. Optymalne pozycjonowanie głowicy oraz detalu przekłada się na czytelne znakowanie oraz stemplowanie. W ten sposób operator narzędzia wykorzystując jedno stanowisko może cieszyć się kompleksowo obrobionym detalem.

Głowice Dankode – trwałe i skuteczne

Zaletą głowic Dankode jest ich uniwersalność. Z powodzeniem mogą być stosowane przy tokarkach numerycznych, wiertarkach, klasycznych obrabiarkach, a także przy znakowaniu ręcznym. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu prac producent zastosował standardowe numeratory.

Dodatkowym ułatwieniem jest także spory wybór akcesoryjnych uchwytów – w zależności od potrzeb, producent oferuje uchwyty stożkowe Morse’a, stożki ISO, a także uchwyty cylindryczne. Do zalet głowic Dankode zaliczyć można jednolitą głębokość znakowania przez cały czas trwania obróbki, która zapewnia doskonały rezultat na całej powierzchni detalu. Wbudowana regulacja pozwala osiągnąć pożądany rezultat na dowolnym rodzaju powierzchni.

Głowice z powodzeniem sprawdzają się przy magazynach narzędzi. Ich łatwe pozycjonowanie w magazynach lub wieżyczkach nie wymaga interferencji części lub obrabianych detali. Co ważne, dzięki swojej specyfikacji, głowice Dankode zapewniają długie i skuteczne znakowanie, które w porównaniu do skomplikowanych obrabiarek generuje niskie koszty zużycia energii, co przekłada się na większy zysk.

Produkty Dankode to sprawdzone rozwiązania, które pozwalają cieszyć się najwyższej klasy obróbką. Dzięki nowoczesnej konstrukcji oraz zastosowaniu wysokiej klasy materiałów głowice cechują się bezawaryjnością oraz dbałością o szczegóły podczas obróbki. Ich zakres prac umożliwia osiągnięcie pożądanego rezultatu w krótkim czasie.

W S.T.M Systemy i Technologie Mechaniczne oferujemy kompleksowe zestawy głowic Dankode, które pozwolą obrabiać powierzchnię detali w profesjonalny sposób. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy doradzą najkorzystniejsze rozwiązania.