Produkty marki Borries to synonim niezawodności oraz najwyższej jakości. Jako czołowy producent narzędzi przeznaczonych do znakowania powierzchni metalowych oferuje on szereg akcesoriów, które pozwolą cieszyć się trwałym efektem na lata. W celu naniesienia numerów seryjnych na danym detalu warto rozważyć zakup głowic numerujących. Ich przemyślana konstrukcja zapewnia łatwe użytkowanie, które sprawdzi się zarówno w warunkach warsztatowych, jak również przy produkcji seryjnej. Co zatem oferują głowice numerujące Borries i jak z nich korzystać, by osiągnąć pożądany efekt?

Głowice numerujące Borries – stworzone do zadań specjalnych

Głowice Borries powstały z myślą o przemyśle, w którym wytwarzany produkt wymaga naniesienia indywidualnych numerów seryjnych. Proces znakowania to czynność wymagająca zachowania szczególnej precyzji i dokładności. Głowice przeznaczone do znakowania z powodzeniem mogą być stosowane na powierzchniach wykonanych ze stali, aluminium, żeliwa, tworzyw sztucznych i drewna. W praktyce głowice numerujące Borries znajdują zastosowanie także podczas produkcji narzędzi mechanicznych i elektrycznych. Oprócz tego, proces nanoszenia numerów seryjnych obejmuje produkcję części mechanicznych, artykułów elektronicznych, konstrukcji stalowych, narzędzi i podzespołów hydraulicznych, jak również przemysł morski. 

Głowice numerujące Borries są w pełni kompatybilne z uchwytami do czcionek oraz z czcionkami stalowymi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników głowic marka Borries oferuje dodatkowe akcesoria w postaci dedykowanych liter lub produkowanych na zamówienie grawerowanych symboli. Dzięki korzystaniu z najlepszej jakości materiałów narzędzia marki Borries od lat cieszą się zaufaniem specjalistów z branży przemysłowej. Niezwykła odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wytrzymałość na wysokie temperatury przekłada się na długą żywotność urządzenia.

Znakowanie głowicami numerującymi Borries – skuteczne i efektowne

Oferta głowic numerujących obejmuje cztery modele urządzeń, które przeznaczone są do różnego rodzaju zadań. Model ANPW to automatycznie regulowana głowica, której wielkość czcionek oscyluje w przedziale 1-8 mm. Jej kompaktowe rozmiary zapewniają swobodny dostęp do trudno dostępnych miejsc. Kolejny model to ręcznie regulowana głowica z serii VNPW. Dzięki ręcznej regulacji kółek operowanie narzędziem pozwala zachować niezwykłą precyzję. Model VNPW sprawdza się w szczególności przy materiałach o wysokim stopniu twardości, gwarantując skuteczne numerowanie detalu. Kolejnym modelem dostępnym w ofercie sprzedażowej S.T.M Systemy i Technologie Mechaniczne jest głowica numerująca z rodziny TNPW. Regulowana przez klucz dźwigniowy głowica pozwala osiągnąć pożądany rezultat w stosunkowo szybkim czasie. Dodatkową opcję stanowi funkcja ręcznej regulacji kółek, która odbywa się za pomocą wbudowanego klawisza. Ostatnia propozycja to głowica numerująca MNPW. Ręcznie regulowane narzędzie zapewnia numerowanie w przedziale od 1 do 5 mm. Niewielkich rozmiarów głowica zapewnia łatwe i skuteczne numerowanie w trudno dostępnych miejscach. To co ją wyróżnia to unikalny model blokowania kół głowicy, który pozwala osiągnąć pożądany rezultat w krótkim czasie.

W zależności od indywidualnych potrzeb klientów producent narzędzi znakujących Borries oferuje głowice numerujące, których wielkość czcionek przekracza 8 mm. W przypadku materiałów, które wymagają nanoszenia numerów w wysokiej temperaturze producent przewidział dedykowane do tego typu operacji narzędzia. Dodatkowo istnieje możliwość skonfigurowania głowic w oparciu o grawerunek wklęsły i wypukły. W przypadku niestandardowych konstrukcji istnieje możliwość stworzenia głowicy zasilanej pneumatycznie lub elektrycznie. 

Otwartość na potrzeby klientów sprawia, że znakowarki Borries znajdują zastosowanie w niemalże każdych warunkach. Jest to cenione rozwiązanie, które gwarantuje doskonały efekt końcowy. W celu wybrania najkorzystniejszego rozwiązania warto zasięgnąć opinii eksperta, który pomoże dobrać optymalne rozwiązanie na każdą okazję.