Xebec – japońska technologia, innowacyjne rozwiązania

Xebec Technology Co., LTD powstało w  Japonii w 1996r. i specjalizuje się w produkcji innowacyjnych narzędzi przeznaczonych do okrawania i polerowania materiałów twardych. Oferuje narzędzia, których zadaniem jest realizacja procesów okrawania i wykańczania powierzchniowego na najwyższym dostępnym poziomie przy jednoczesnej minimalizacji czasu pracy.

Produkcja szczotek Xebec oraz asortymentu akcesoriów dodatkowych oparta jest na wykorzystaniu innowacyjnych technologii integrujących technologię naukową, materiałową oraz oprogramowanie do narzędzi. Atutem marki jest stała koncentracja na jakości wytwarzanych produktów oraz wsparcie klientów.

Dostarczane przez Xebec narzędzia wykorzystywane są powszechnie w gałęziach przemysłu przykładających dużą wagę do jakości obróbki produktów, w tym w przemyśle lotniczym, kosmonautycznym, motoryzacyjnym, hutniczym, medycznym, precyzyjnym, a także w obronności, elektronice i innych.Poznaj narzędzia firmy XEBEC

Proponujemy szeroki wybór narzędzi Xebec przeznaczonych do obróbki mechanicznej (także na maszynach CNC) i ręcznej elementów wykonanych z twardych materiałów. U nas znajdziesz szczotki, pilniki czy osełki przeznaczone do precyzyjnego okrawania i wykończenia detali wykonanych z żywic i metali. W ofercie znajdziesz szczotki Xebec do powierzchni, szczotki Xebec kołowe, szczotki do otworów skrzyżowanych oraz okrawarki po obrysie 3D wraz ze ścieżką. Proponujemy również pilniki Xebec, w tym pilniki z elastycznym trzpieniem oraz szeroką gamę osełek ceramicznych, w tym osełki odporne na ciepło, osełki diamentowe, miękkie czy typu ołówek. Oprócz narzędzi oferujemy także dedykowane akcesoria ułatwiające pracę z narzędziami Xebec, w tym uchwyty, samoregulujące osłony oraz narzędzia przenośne typu mikroszlifierki Xebec.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą narzędzi do okrawania i wykończenia powierzchni firmy Xebec. Jeśli masz pytania, wątpliwości, chcesz sprawdzić, czy proponowany asortyment sprawdzi się w Twojej firmie — zadzwoń — chętnie udzielimy wszelkich informacji i pomożemy w doborze odpowiednich narzędzi do wymagań Twojej działalności.

Zalety narzędzi firmy XEBEC

W szerokiej gamie produktów Xebec znajdziesz narzędzia do maszynowej i ręcznej obróbki powierzchni. Rozwiązania dostarczane przez STM przeznaczone są dla klientów posiadających narzędzia mikroelektryczne lub pneumatyczne. Ceramiczne szczotki Xebec zaprojektowane zostały do okrawania lub wykonania precyzyjnego szlifowania czy polerowania. Narzędzia zapewniają krótszy czas pracy oraz gwarantują dostarczenie w pełni gotowego detalu. Ponadto, ceramiczne narzędzia ręczne — pilniki i osełki — pozwalają na zwiększenie efektywności polerowania i skrawania. Stosowanie szczotek Xebec gwarantuje również likwidację problemu wiórów pojawiających się przy obróbce innymi narzędziami. Jednocześnie zastosowanie ich jest tańsze i bardziej efektywne.

Wykorzystanie narzędzi ręcznych Xebec zapewnia powtarzalność i znacznie upraszcza trajektorię ruchów ślusarza. Zaletą ceramicznych narzędzi ręcznych Xebec jest szybkie i efektywne usuwanie śladów powstających podczas obróbki. Wykonana przy ich użyciu praca ręczna nie jest obciążana zlepionym urobkiem, wiórami lub szlamem obróbkowym, co pozwala na dokładniejsze wykończenie detali. W ofercie STM znajdziesz wszystkie rodzaje narzędzi Xebec, które dzięki wysokiej jakości spełniają wszystkie standardy w zakresie dokładności obróbki detali. Jednocześnie proponowane szczotki, osełki i pilniki Xebec znacząco poprawiają warunki BHP na stanowisku pracy dzięki eliminacji narzędzi, których zastosowanie może prowadzić do skaleczeń.

Ceramiczne szczotki Xebec doskonale sprawdzają się w zastosowaniu na maszynach CNC i w centrach obróbczych, gdzie realizują precyzyjne prace okrawania i polerowania. W ofercie STM znajdziesz szczotki Xebec do powierzchni, które znajdą zastosowanie przy okrawaniu po frezowaniu czołowym, końcowym i wierceniu. Z powodzeniem można je wykorzystać również w procesie usuwania śladów obróbki i polerowania powierzchni. W ramach narzędzi na CNC polecamy także szczotki kołowe Xebec. Można je stosować do okrawania po obróbce wykańczającej, gwintowaniu i wierceniu. Sprawdzą się również w polerowaniu powierzchni bocznych i średnic wewnętrznych. W naszej ofercie proponujemy także szczotki Xebec do otworów skrzyżowanych oraz okrawarki Xebec 3D po obrysie wraz ze ścieżką.
KONTAKT
Skontaktuj się z nami

Możliwości jest bardzo wiele, a nasi technicy zawsze służą pomocą próbując stworzyć nowe konfiguracje na miarę Państwa potrzeb i problemów do rozwiązania.

KONTAKT