Osełki Ceramiczne XEBEC Meister Finish – Mistrzowskie wykończenie

Idealne do polerowania form i okrawania

oselki ceramiczne xebec meister finish

Osełki ceramiczne firmy Xebec oferowane przez STM to wysokojakościowe narzędzie do obróbki form, detali tam gdzie rozwiązania z zastosowaniem klasycznych rozwiązań z wykorzystaniem papieru ściernego lub taśm jest rozwiązaniem mało wydajnym. Budowa osełek ceramicznych z podwójnie włóknistych skrzyżowanych ze sobą materiałów ściernych dostarcza rozwiązanie wymagającym producentom szukających efektywniejszej obróbki detali. STM oferuje osełki ceramiczne do elektronarzędzi lub narzędzi pneumatycznych. Osełki ceramiczne z uwagi na prostszą budowę nadają się do okrawania łatwo dostępnych miejsc, umożliwiają silniejszy docisk do obrabianych powierzchni lub krawędzi.

Osełki ceramiczne przeznaczone są do stosowania ręcznego jak i maszynowego. Osełki ceramiczne to produkt stosowany w ślusarniach przy wykańczaniu form, kasowaniu śladów obróbki, zatępianiu krawędzi narzędzi lub obróbce nowych wyrobów. Dzięki specjalnej budowie osełki ceramiczne mogą być wykorzystywane do pracy na sucho jak i na mokro. Różne rodzaje ziarna ściernego pozwalają na wykończenie powierzchni w różnej klasie chropowatości. STM dostarczając produkty Xebec umożliwia obróbkę ścierną wysokiej jakości w detalach o wymagającym przeznaczeniu.

Wymiary osełek ceramicznych XEBEC Meister Finish

Typ płaski

oselki ceramiczne xebec meister finish tabela wymiarow typ plaski

Typ pręcika

oselki ceramiczne xebec meister finish tabela wymiarow typ precika
KONTAKT
Skontaktuj się z nami

Możliwości jest bardzo wiele, a nasi technicy zawsze służą pomocą próbując stworzyć nowe konfiguracje na miarę Państwa potrzeb i problemów do rozwiązania.

KONTAKT