Marka Xebec to wieloletni producent profesjonalnych rozwiązań i narzędzi technicznych stworzonych z myślą o branży przemysłowej. Zamiłowanie do materiałów najwyższej jakości oraz otwarcie na potrzeby klientów sprawia, że firma Xebec dostarcza kompleksowe narzędzia przeznaczone do obróbki detali. Spośród szerokiego asortymentu osełek ceramicznych, okrawarek 3D, mikroszlifierek, a także szczotek znaleźć można sprawdzone od lat rozwiązania, które zaskoczą swoją wydajnością i skutecznością. Jako oficjalny dystrybutor narzędzi marki Xebec firma S.T.M. Systemy i Technologie Mechaniczne Sp. z o.o.posiada w swojej ofercie szeroki asortyment produktów, które sprawdzą się przy obróbce najbardziej wymagających detali.

Narzędzia Xebec – skuteczny sposób na profesjonalną obróbkę powierzchni

Jedną z najpopularniejszych propozycji marki Xebec są uniwersalne szczotki przeznaczone do obróbki metalowych powierzchni. Dzięki unikalnej budowie włókna szczotek nie tylko wnikają w strukturę obrabianej powierzchni, ale także skutecznie usuwają powstałe wcześniej niedoskonałości wygładzając i oczyszczając powierzchnię detalu. To, co wyróżnia narzędzia marki Xebec dostępne w S.T.M. Systemy i Technologie Mechaniczne Sp. z o.o., to niezwykła odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wysoka wydajność, która przekłada się na oszczędność czasu i kosztów w przedsiębiorstwie. Szczotki Xebec znajdą swoje zastosowanie zarówno w warunkach warsztatowych, jak i przy produkcji seryjnej. Ich szerokie zastosowanie pozwala obrabiać powierzchnie wykonane ze stali, aluminium, żelaza, tworzyw sztucznych oraz innych wymagających powierzchni. Oferta producenta obejmuje zarówno ręczne szczotki przeznaczone do prac manualnych, jak i kompleksowe rozwiązania pozwalające na użycie szczotek wraz z centrami obróbczymi oraz maszynami CNC. Pokryte ceramicznymi włóknami szczotki zapewniają nie tylko skuteczną obróbkę, ale także eliminują zadziory oraz inne niedoskonałości zapewniając kompleksowe wykończenie detalu. Swoje praktyczne zastosowanie narzędzia Xebec znajdują między innymi w branży produkcyjnej, przemysłowej, motoryzacyjnej, budowlanej, morskiej czy też lotniczej. W swoim działaniu szczotki zapewniają stałą wydajność, eliminując przy tym ryzyko deformacji powierzchni obrabianego detalu. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które oferuje doskonały rezultat w możliwie jak najkrótszym czasie.

Kompleksowa obróbka metalu – z narzędziami Xebec to możliwe!

Asortyment firmy Xebec dostępny w S.T.M. Systemy i Technologie Mechaniczne Sp. z o.o. to także szereg profesjonalnych osełek ceramicznych – ich unikatowa budowa pozwala na obróbkę form oraz najbardziej wymagających detali. Podwójne skrzyżowanie włókien ciernych pozwala usuwać niedoskonałości, co w przypadku tego rozwiązania zapewnia kompleksowy charakter i maksymalną satysfakcję. W zależności od indywidualnych wymagań eksperci S.T.M oferują zarówno ręczne osełki ceramiczne, jak i przeznaczone do zautomatyzowanej obróbki masowej. Swoje praktyczne zastosowanie osełki znajdują między innymi w branży ślusarskiej, gwarantując najwyższą precyzję obróbki. Unikalna i nowoczesna konstrukcja osełek pozwala na ich użytek w suchych warunkach oraz w trybie pracy „na mokro”. Dzięki temu osełki cechują się wysoką wydajnością oraz niezawodnością w nawet najbardziej wymagających warunkach. W zależności od indywidualnych potrzeb firma Xebec oferuje osełki przeznaczonych do najbardziej wymagających zadań. Zasięgając rady eksperta S.T.M. zyskuje się profesjonalne narzędzie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Wybór ceramicznych włókien sprawia, że narzędzia Xebec zapewniają niezwykłą prostotę i jakość obsługi. W odróżnieniu od tradycyjnych rozwiązań narzędzia Xebec cechują się skutecznością i niezawodnością. Użyte do produkcji maszyn i narzędzi materiały spotykają się z uznaniem setek tysięcy klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą S.T.M. Systemy i Technologie Mechaniczne Sp. z o.o – nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania, doradzając najkorzystniejsze rozwiązanie pozwalające cieszyć się trwałą i skuteczną obróbką każdego detalu.