Celem dobrania dla Państwa najlepszych rozwiązań prosimy o przekazanie nam jak najwięcej informacji o potrzebach znakowania. Potrzebujemy poznać rodzaj i twardość materiału, oczekiwaną głębokość i kształt znakowania, preferowania technika znakowania, przeznaczenie detalu, oczekiwaną wydajność znakowania, ilość zmian pracujących dla urządzenia warunki pracy dla urządzenia i inne ważne parametry procesu mogące wpływać na jakość znakowania lub urządzenia.

Podając nam te informacje pozwalasz nam na możliwie najlepsze dopasowane rozwiązanie. Jeśli rozwiązanie wymaga zachowania poufności nie ma problemu możemy uzgodnić odpowiednie zachowanie poufności. Jeśli preferujesz jak najprostsze podejście do tematu bez zbędnych formalności, podaj nam możliwie wąski ale obszerny zakres procesu może prosty dla ciebie, jednak ważny dla nas. Nasze pytania mają na celu jak najlepsze i możliwie najtańsze rozwiązanie Twojego zadania najlepszymi i najekonomiczniejszymi rozwiązaniami.

znakowanie compressor e1544470439875

W naszym zakresie dostaw znajdują się urządzenia do znakowania mechanicznego konwencjonalnie znakownikami, automatycznie różnego typu igłami, tarczami tłoczącymi czy laserami.

Borries – techniki rysowania rycia lub żłobienia

borries1 compressor

Firma Borries została założona w 1952 roku w Ludwigsburgu w Niemczech. Siedziba firmy znajduje sie aktualnie w Pliezhausen w Niemczech. Pomimo, że Borries jest jednym z największych, najbardziej innowacyjnych i wydajnych dostawców na rynku, nie wyrzekł się cenionych atrybutów średniej firmy: Transparentności i niezawodności, krótkich dróg komunikacji i pewności procesów.

Największe znaczenie dla nas ma jakość i obsługa. Bardzo dużą wagę Borries przywiązuje do współpracy opartej na zaufaniu i partnerstwie oraz rozwoju w wyniku ścisłej współpracy z klientami.

Wymagania prawne dotyczące odpowiedzialności za produkty oraz związane z nimi wymagania odnośnie zapewnienia jakości sprawiają, że jasne i trwałe znakowanie jest bardzo ważne.

Zapraszamy również do naszego kanału filmowego, na którym staramy się zamieszczać najciekawsze nowinki, demonstracje pracy, rozwiązywanie problemów.

ZOBACZ