Polecamy zapoznanie się z filmem poglądowym znakowania elementów plastikowych znakowarkami Borries. Znakowarki w zależności od typu posiadają precyzyjną możliwość regulacji siły znakowania. Dzięki temu możliwe jest znakowanie materiałów twardych jak i delikatnych lub kruchych. Oferowane różne techniki żłobienia, grawerowania lub punktowania możemy osiągnąć różne efekty na znakowanej powierzchni. Celem dobrania najwłaściwszego urządzenia lub techniki znakowania prosimy o kontakt z nami. Prosimy o przekazanie jak najwięcej informacji dla Państwa może oczywistych dla nas jednak bardzo ważnych. Poprzez poznanie Państwa procesu znajdziemy najwłaściwsze i najekonomiczniejsze rozwiązanie. Warto mieć trochę cierpliwości aby być zadowolonym w przyszłości. Mamy ciekawe wdrożenia przy znakowaniu mechanicznym różnego typu plastików, silikonów, kompozytów, płytek, końcówek kablowych, odczytywania DPM kamerami oznakowanych cech. Co daje stosowanie dopasowanych znakowarek Borries. To że urządzenie jest dopasowane do pracy jedno lub wielo zmianowej, w przyszłości poskutkuje mniejszymi problemami z konserwacją czy niezawodnością urządzeń znakujących. Można wybrać urządzenia ręczne, automatyczne, mechaniczne czy laserowe. Mnogość opcji jest spora. Podaj nam jaki budżet chcesz poświęcić na rozwiązanie, a my również doradzimy co dla Ciebie drogi kliencie będzie dobre. To co lepsze nierzadko kosztuje, ale warto przeprowadzić rachunek co będzie opłacalne. Warto mieć urządzenie które powtarzalnie oznakuje detal, warto nie tracić czasu na serwis. Warto stosować zamienne części oryginalne.

Dobrze to nie tanio, tanio to nie dobrze, staramy się jednak znaleźć najlepsze rozwiązanie. Nie sprzedajemy rozwiązań by wcisnąć coś tylko klientowi, ważne jest dla nas spełnienie oczekiwań i tzw. performance czyli dopasowania do technologii produktu. Produkty możemy testować w naszym laboratorium, tematy szczególnie wymagające testuje profesjonalne laboratorium Borries w Niemczech.

W zależności od potrzeb możemy również dostarczyć odpowiednie uchwyty do mocowania detali podczas znakowania. Wykonanie znakowa znakowarek może być w formie prostej warsztatowej jako niezależne stanowisko, albo jako element stanowiska technologicznego lub linii produkcyjnej. Jeśli jednak będą szukać innych sposobów na znakowanie zapraszamy do innych naszych produktów, które prezentujemy na innych stronach. Zawsze w razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi specjalistami którzy doradzą lub wiedzą gdzie dalej się zapytać aby znaleźć najlepsze rozwiązanie z naszych specjalistycznych zasobów produktowych lub dostawców.